Na današnjem gostovanju u Splitu ekipa ŽKK Gospić je zabilježila drugi poraz u ligi, porazom od vodeće ekipe lige Košarkaške akademije Žana Lelas iz Splita. Gospićanke su pružile solidan otpor u prvom poluvremenu koje završava +9 za KAŽL. U drugom poluvremenu domaćin pojačava ritam i agresivnost što stvara velike probleme te se još jednom pokazuje da Gospićanke „ne znaju“ igrati protiv agresivnih i fizički vrlo dobro pripremljenih ekipa. Sportski znalci tvrde kako Gospićanke pri tome čine previše pogrešaka, gube lopte na svojoj polovici terena i primaju puno laganih koševa. Kod naše ekipe najefikasnije su bile Lina Strilić sa 16 poena te Lara Zeba sa 11. Utakmica je na kraju završila rezultatom 81:43. Pred ŽKK Gospić su dvije izrazito važne utakmice pa ako žele zadržati šanse za 2. mjesto u ligi najprije trebaju na domaćem terenu pobjediti Karlovac, a potom i dobro odigrati u Vodicama.