Današnjom utakmicom i porazom protiv Vodica naše djevojke završile su natjecanje u Waba U17 regionalnoj ligi.  Natjecanje su završile sa omjerom 3 pobjede i 4 poraza na 6. mjestu što je zadavoljavajući rezultat obzirom na neiskustvo naše ekipe u ovako jakom natjecanju.  Ova liga je posluzila za razvoj naših igračica i stjecanje neophodnog iskustva.  Nakon waba lige okreću se Hrvatskom kadetskom prvenstvu u kojem su im ostale za odigrati još 3 utakmice, gostujuća protiv Arxa iz Crikvenice, te dvije domaće utakmice protiv Rovinja i Pule u Gospiću. Nakon tih utakmica slijede pripreme za sljedeću sezonu u kojoj će nastupiti u A2 seniorskoj ligi. ŽKK Gospić:ŽKK Vodice 47:70 (7:14,10:23,14:22,16:11)

Danjašnju utakmicu obilježio je slab vanjski šut obiju ekipa, koliko toliko drže se priključka u prvoj četvrtini koja završava rezultatom 7:14 u korist Vodica, već u drugoj četvrtini Vodice podižu razinu igre, te do poluvremena praktički rješavaju pitanje pobjednika jer razliku dižu za naše igračice nedostižnih 20 razlike. U našoj ekipi je najraspoloženija bila Lina Strilić sa 26 poena što nažalost nije bilo dovoljno za pružiti ozbiljniji otpor vrlo dobroj ekipi Vodica, uz Linu još je bila raspoložena i Ena Rendulić sa 13 postignutih poena. Kod Vodica je najbolja bila Antica Tabula sa 22 koša, te 18 skokova.