ŽKK Gospić – ŽKK Otočac 63:43

(9:10,23:8,13:12,17:13)

Bila je to utakmica prepuna grešaka. Naše djevojke ulaze u utakmicu bez koncentracije i borbenosti, a treba reći da nas niti šut nije sluzio. Tako prva četvrtina završava skromnim rezultatom 10:9 za Otocac, a u drugoj četvrtini ŽKK Gospić se budi, što rezultira odvajanjem na dvoznamenkastu prednost od 14 koševa razlike. Rezultat na poluvremenu je bio Gospić 32 : Otočac 18.

Mlaka igra se nastavlja i u drugom poluvremenu, ali ipak ŽKK Gospić lagano održava stećenu prednost te pobjeđuje rezultatom 63:43. Nažalost prikazana igra nam ne ulijeva puno optimizma pred dvije jako teške utakmice koje su pred nama, prvo kup protiv prvoligaša ŽKK Trešnjevke, pa ligaško gostovanje kod Akademije „Zana Lelas“ iz Splita. Cure moraju biti svjesne da ćemo ovakvom igrom teško uhvatiti prve dvije pozicije koje vode u ligu za prvaka. Kod Gospića su se istakle Lina Strilić sa 18 poena te Tena Samaržija Miksa sa 17 postignutih poena. Čestitke gošćama na fer i korektnoj igri. Za kraj spomenimo da su svoje prve seniorske minute upisale i mlade Nika  Radosevic, Mia Binički te Ivona Milinković koja je postigla i svoje prve koševe u seniorskoj košarci.