Rezultati, poredak i nagrađeni na turniru u malom rukometu “Mali medo”

0

10. turnir u malom rukometu„Mali medo“

Gospić, 11.2.2017.

REZULTATI, POREDAK, NAJBOLJI POJEDINCI

 

  1. godište i mlađi – predturnir

 

8:30 `09./`10. teren 2 RK Gospić I : RK Gospić II 13:8

  1. godište – dječaci

GRUPA A

  1. RK Izviđač 2
  2. RK Gospić 1
  3. RK Benkovac
  4. MRK Arba
  5. MRK Opatija
  6. RK Zadar 1954 2
  7. RK Zadar 2013

GRUPA B

  1. RK Izviđač 1
  2. RK Gospić 2
  3. RK Čavle
  4. RŠK Mini Sunce
  5. RK Olimpija
  6. PŠR
  7. RK Zadar 1954 1
9:00 `07. grupa A teren 1 RK Gospić 1 : RK Zadar 2013 11:6
9:00 `07 grupa B teren 3 RK Gospić 2 : RK Zadar 1954 1 1:16
9:12 `07 grupa A teren 1 RK Benkovac : RK Zadar 1954 2 9:10
9:12 `07 grupa B teren 3 RŠK Mini Sunce : RK Olimpija 9:9
9:24 `07 grupa A teren 1 MRK Arba : MRK Opatija 12:9
9:24 `07 grupa B teren 3 RK Čavle : PŠR 9:7
9:36 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 1954 2 : MRK Arba 4:19
9:36 `07 grupa B teren 3 PŠR : RŠK Mini Sunce 2:10
9:48 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 2013 : RK Benkovac 6:10
9:48 `07 grupa B teren 3 RK Zadar 1954 1 : RK Čavle 8:12
10:00 `07 grupa A teren 1 RK Opatija : RK Zadar 1954 2 7:14
10:00 `07 grupa B teren 3 RK Izviđač 1 : RK Gospić 2 10:6
10:12 `07 grupa A teren 1 RK Benkovac : RK Izviđač 2 11:7
10:12 `07 grupa B teren 3 RK Čavle : RK Izviđač 1 14:14
10:24 `07 grupa A teren 1 MRK Arba : RK Zadar 2013 10:11
10:24 `07 grupa B teren 3 RŠK Mini Sunce : RK Zadar 1954 1 13:4
10:36 `07 grupa A teren 1 RK Izviđač 2 : RK Gospić 1 3:19
10:36 `07 grupa B teren 3 RK Olimpija : PŠR 15:6
10:48 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 2013 : MRK Opatija 13:6
10:48 `07 grupa B teren 3 RK Izviđač 1 : RŠK Mini Sunce 5:10

 

11:00 `07 grupa A teren 1 RK Izviđač 2 : MRK Arba 4:14
11:00 `07 grupa B teren 3 RK Zadar 1954 1 : RK Olimpija 5:0
11:12 `07 grupa A teren 1 RK Gospić 1 : RK Benkovac 6:6
11:24 `07 grupa B teren 1 RK Gospić 2 : RK Čavle 6:10
11:36 `07 grupa A teren 1 MRK Arba : RK Gospić 1 2:7
11:48 `07 grupa B teren 1 RŠK Mini Sunce : RK Gospić 2 9:5
12:00 – otvaranje turnira i dodjela nagrada ekipama predturnira
12:36 `07 grupa A teren 1 MRK Opatija : RK Izviđač 2 4:9
12:48 `07 grupa B teren 1 RK Olimpija : RK Izviđač 1 16:8
13:00 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 1954 2 : RK Zadar 2013 11:9
13:12 `07 grupa B teren 1 PŠR : RK Zadar 1954 1 13:11
13:24 `07 grupa A teren 1 RK Izviđač 2 : RK Zadar 1954 2 4:8
13:36 `07 grupa B teren 1 RK Izviđač 1 : PŠR 12:7
13:48 `07 grupa A teren 1 RK Gospić 1 : MRK Opatija 9:4
14:00 `07 grupa B teren 1 RK Gospić 2 : RK Olimpija 3:15
14:12 `07 grupa A teren 1 RK Benkovac : MRK Arba 12:11
14:24 `07 grupa B teren 1 RK Čavle : RK Mini Sunce 5:6
14:36 `07 grupa A teren 1 MRK Opatija : RK Benkovac 4:12
14:48 `07 grupa B teren 1 RK Olimpija : RK Čavle 17:8
15:00 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 1954 2 : RK Gospić 1 9:13
15:12 `07 grupa B teren 1 PŠR : RK Gospić 2 15:4
15:24 `07 grupa A teren 1 RK Zadar 2013 : RK Izviđač 2 10:8
15:36 `07 grupa B teren 1 RK Zadar 1954 1 : RK Izviđač 1 6:18

 

¼ finale
16:00 `07. teren 1 1. – A1:B4 RK Gospić 1 : RK Čavle 15:5
16:00 `07. teren 2 2. – A2:B3 RK Benkovac : RK Izviđač 1 14:11
16:12 `07. teren 1 3. – A3:B2 RK Zadar 1954 2 : RK Olimpija 4:16
16:12 `07 teren 2 4. – A4:B1 RK Zadar 2013 1 : RŠK Mini Sunce 7:12
½ finale
16:36 `07. teren 1 I –pob 1 : pob 2 RK Gospić 1 : RK Benkovac 12:8
16:36 `07. teren 2 II –pob 3 : pob 4 RK Olimpija : RŠK Mini Sunce 11:7
Za postolja
17:12 `07. za 3. mjesto teren 1 gub I : gub II RK Benkovac : RŠK Mini Sunce 9:7
17:24 `07. FINALE teren 1 pob I : pob II RK Gospić 1 : RK Olimpija 6:7

 

18:00 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

 Najbolji igrač – Karlo Labudović (RK Olimpija)

Najbolji golman – Fran Juraj Rukavina (RK Gospić 1)

Najbolja 5-orka:

  • Pavao Reljić (RK Olimpija)
  • Marko Vukmar (RK Olimpija)
  • Vedran Hećimović (RK Gospić 1)
  • Rivaldo Bljajić (RK Benkovac)
  • Roko Milovac (RŠK Mini Sunce)
  1. godište – dječaci

GRUPA A

  1. RK Gospić 1
  2. RK Zadar 2013 2
  3. RK Izviđač 1
  4. PŠR
  5. RK Zadar 1954
  6. RK Gospić 3

GRUPA B

  1. RK Gospić 2
  2. RK Arbanasi
  3. RK Čavle
  4. RK Izviđač 2
  5. RK Olimpija
  6. RK Zadar 2013 1

 

9:00 `08. grupa A teren 2 RK Gospić 1 : RK Gospić 3 13:3
9:12 `08. grupa B teren 2 RK Gospić 2 : RK Zadar 2013 1 2:7
9:24 `08. grupa A teren 2 RK Zadar 2013 2 : RK Zadar 1954 5:4
9:36 `08. grupa B teren 2 RK Arbanasi : RK Olimpija 3:7
9:48 `08. grupa A teren 2 RK Izviđač 1 : PŠR 7:5
10:00 `08. grupa B teren 2 RK Čavle : RK Izviđač 2 6:2
10:12 `08. grupa A teren 2 RK Gospić 3 : PŠR 0:6
10:24 `08. grupa B teren 2 RK Zadar 2013 1 : RK Izviđač 2 11:4
10:36 `08. grupa A teren 2 RK Zadar 1954 : RK Izviđač 1 2:10
10:48 `08. grupa B teren 2 RK Olimpija : RK Čavle 11:6
11:00 `08. grupa A teren 2 RK Gospić 1 : RK Zadar 2013 2 12:4
11:12 `08. grupa B teren 2 RK Gospić 2 : RK Arbanasi 5:7
11:24 `08. grupa A teren 2 RK Zadar 2013 2 : RK Gospić 3 11:1
11:36 `08. grupa B teren 2 RK Arbanasi : RK Zadar 2013 1 6:8
11:48 `08. grupa A teren 2 RK Izviđač 1 : RK Gospić 1 4:14
12:00 – otvaranje turnira i dodjela nagrada ekipama predturnira
12:36 `08. grupa B teren 2 RK Čavle : RK Gospić 2 2:8
12:48 `08. grupa A teren 2 PŠR : RK Zadar 1954 8:2
13:00 `08. grupa B teren 2 RK Izviđač 2 : RK Olimpija 3:11
13:12 `08. grupa A teren 2 RK Gospić 3 : RK Zadar 1954 1:5
13:24 `08. grupa B teren 2 RK Zadar 2013 1 : RK Olimpija 9:9
13:36 `08. grupa A teren 2 RK Gospić 1 : PŠR 15:8
13:48 `08. grupa B teren 2 RK Gospić 2 : RK Izviđač 2 6:4
14:00 `08. grupa A teren 2 RK Zadar 2013 2 : RK Izviđač 1 7:11
14:12 `08. grupa B teren 2 RK Arbanasi : RK Čavle 11:9
14:24 `08. grupa A teren 2 RK Izviđač 1 : RK Gospić 3 16:2
14:36 `08. grupa B teren 2 RK Čavle : RK Zadar 2013 1 1:7
14:48 `08. grupa A teren 2 PŠR : RK Zadar 2013 2 9:7
15:00 `08. grupa B teren 2 RK Izviđač 2 : RK Arbanasi 4:6
15:12 `08. grupa A teren 2 RK Zadar 1954 : RK Gospić 1 1:20
15:24 `08. grupa B teren 2 RK Olimpija : RK Gospić 2 9:4

 

Za 11. mjesto
15:36 `08. teren 2 A6:B6 RK Gospić 3 : RK Izviđač 2 5:7
Za 9. Mjesto
15:48 `08. teren 1 A5:B5 RK Zadar 1954 : RK Čavle 5:3
¼ finale
16:12 `08. teren 3 1. – A1:B4 RK Gospić 1 : RK Gospić 2 16:3
16:24 `08. teren 1 2. – A2:B3 RK Izviđač 1 : RK Arbanasi 10:4
16:24 `08. teren 2 3. – A3:B2 PŠR : RK Zadar 2013 1 9:11
16:24 `08. teren 3 4. – A4:B1 RK Zadar 2013 2 : RK Olimpija 6:8
½ finale
16:48 `08. teren 1 I –pob 1 : pob 2 RK Gospić 1 : RK Izviđač 1 14:8
16:48 `08. teren 2 II –pob 3 : pob 4 RK Zadar 2013 1 : RK Olimpija 13:11
Za postolja
17:12 `08. za 3. mjesto teren 2 gubI : gub II RK Izviđač 1 : RK Olimpija 2:13
17:24 `08. FINALE teren 2 pob I : pob II RK Gospić 1 : RK Zadar 2013 1 12:8

 

18:00 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Mladen Marković (RK Gospić)

Najbolji golman – Emanuel Marčina (RK Zadar 2013 1)

Najbolja 5-orka:

  • Antonio Zanki (RK Olimpija)
  • Mateo Jergović (RK Gospić 1)
  • Luka Borovac (RK Gospić 1)
  • Tomislav Lijić (RK Zadar 2013 1)
  • Mate Pavlović (RK Izviđač 1)

 

  1. godište – djevojčice


GRUPA A

  1. RŠ Karlovac
  2. ŽRK Ogulin
  3. RK Rab
  4. ŽRK Rugvica 2
  5. RK Zadar 1954

GRUPA B

  1. RK Gospić
  2. RŠK Mini Sunce
  3. ŽRK Vinodol
  4. ŽRK Rugvica 1
  5. PŠR

 

11:12 `08. grupa A teren 3 ŽRK Ogulin : RK Zadar 1954 14:0
11:24 `08. grupa B teren 3 RŠK Mini Sunce : PŠR 11:0
11:36 `08. grupa A teren 3 RK Rab : ŽRK Rugvica 2 14:1
11:48 `08. grupa B teren 3 ŽRK Vinodol : ŽRK Rugvica 1 10:6
12:00 – otvaranje turnira i dodjela nagrada ekipama predturnira
12:36 `08. grupa A teren 3 RK Zadar 1954 : RK Rab 3:11
12:48 `08. grupa B teren 3 PŠR : ŽRK Vinodol 6:12
13:00 `08. grupa A teren 3 RŠ Karlovac : ŽRK Ogulin 6:4
13:12 `08. grupa B teren 3 RK Gospić : RŠK Mini Sunce 1:7
13:24 `08. grupa A teren 3 RK Rab : RŠ Karlovac 9:6
13:36 `08. grupa B teren 3 ŽRK Vinodol : RK Gospić 11:9
13:48 `08. grupa A teren 3 ŽRK Rugvica 2 : RK Zadar 1954 0:5
14:00 `08. grupa B teren 3 ŽRK Rugvica 1 : PŠR 8:5
14:12 `08. grupa A teren 3 RŠ Karlovac : ŽRK Rugvica 2 10:2
14:24 `08. grupa B teren 3 RK Gospić : ŽRK Rugvica 1 7:7
14:36 `08. grupa A teren 3 ŽRK Ogulin : RK Rab 8:6
14:48 `08. grupa B teren 3 RŠK Mini Sunce : ŽRK Vinodol 6:5
15:00 `08. grupa A teren 3 ŽRK Rugvica 2 : ŽRK Ogulin 2:15
15:12 `08. grupa B teren 3 ŽRK Rugvica 1 : RŠK Mini Sunce 3:7
15:24 `08. grupa A teren 3 RK Zadar 1954 : RŠ Karlovac 4:8
15:36 `08. grupa B teren 3 PŠR : RK Gospić 6:9

 

Za 9. mjesto
15:48 `08. teren 3 A5:B5 ŽRK Rugvica 2 : PŠR 2:6
Za 7. mjesto
15:48 `08. teren 2 A4:B4 RK Zadar 1954 : ŽRK Rugvica 1 11:9
Za 5. mjesto
16:00 `08. teren 3 A3:B3 RŠ Karlovac : RK Gospić 9:6
½ finale
16:36 `08. teren 3 I – A1:B2 ŽRK Rab : ŽRK Vinodol 7:6
16:48 `08. teren 3 II – A2:B1 ŽRK Ogulin : RŠK Mini Sunce 6:7
Za postolja
17:12 `08. za 3. mjesto teren 3 gub I : gub II ŽRK Vinodol : ŽRK Ogulin 9:10
17:24 `08. FINALE teren 3 pob I : pob II ŽRK Rab : RŠK Mini Sunce 3:8

 

18:00 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

 Najbolji igrač – Nika Gašpar (RŠK Mini Sunce)

Najbolji golman – Marta Grce (ŽRK Rab)

Najbolja 5-orka:

  • Karla Gulan (RŠK Mini Sunce)
  • Ira Kadija (RŠK Mini Sunce)
  • Dorotea Faflja (ŽRK Rab)
  • Lana Magdić (ŽRK Ogulin)
  • Laura Raštegorac (ŽRK Vinodol)

GS Press / Rukometni klub „Gospić“

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.