Na Prvenstvu Hrvatske grčko-rimskim načinom za juniore održanom u Zagrebu (Sesvetski Kraljevec), Roko Jagar sa dvije pobjede i jednim porazom osvojio je BRONČANU medalju u kategoriji do 66kg.Na prvenstvu je nastupilo 58 hrvača iz 12 hrvačkih klubova.

U isto vrijeme u Koprivnici se održavao međunarodni turnir za dječake i djevojčice “Zlatni Pijetao”. Na njemu smo nastupili sa 7 hrvača,te osvojili dva odličja. Robert Petranović sa dvije pobjede i jednim porazom osvojio je SREBRNU medalju u kategoriji do 42kg,a Mihael Alić sa 3 pobjede i jednim porazom BRONČANU medalju u kategoriji do 40kg. Pobjede su upisali Antonijo Rupčić i Romano Šarić no zaustavljeni su u 1/4 finalu, nastupili su još Antonio Vukelić, Antonio Kovačević i Domagoj Jurković.
Na turniru je nastupilo 315 hrvačica i hrvača iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije, Češke, Slovačke i Bosne i Hercegovine.