Odličnu utakmicu odigrali su seniori Rukometnog kluba „Gospić“ u 12. kolu II HRL zapad protiv drugoplasirane ekipe Mornara u Crikvenici. Realizirani sedmerac domaćina 5 sekundi prije kraja „oduzeo“ je zasluženi bod našim rukometašima, no unatoč tome, ponosni na prikazano gledamo prema sljedećem kolu kada u Gospić dolazi RK Pećine, lideri prvenstva.

Čvrsti ulazak u utakmicu doveo je Gospićane do početne prednosti 2:0 i dvije čiste šanse koje nisu realizirali. Domaćini poravnavaju, no cijelo prvo poluvrijeme vodstvo i ritam napada su na našoj strani, te na poluvrijeme odlaze pri vodstvu 13:12. U završnici utakmice domaćini dolaze do 3 pogotka prednosti (27:24), no dodatnim naporima Jelić realiziranim sedmercem uspijeva poravnati na 26:26. U posljednjih 20 sekundi utakmice domaćin uspijeva iznuditi i realizirati novu najstrožu kaznu te oba boda ostaju na domaćem parketu.

Najefikasniji je u našim redovima bio Ivan Jelić sa 11 pogodaka, dok je golman Antonio Alić odigrao odličnu utakmicu i sakupio 10-ak obrana.

Ostaje velika tuga, jer su razmišljanja da se unatoč odličnoj predstavi moglo do pobjede. Pohvale cijeloj ekipi na odličnoj utakmici.