U zagrebačkoj dvorani Doma sportova 2 odigrano je sinoć finale kadetskog prvenstva Hrvatske za djevojke između ekipa ŽKK Trešnjevka i KAŽL-a Split (košarkaška akademija Žana Lelas). Čitateljima je svakako posebno zanimljivo nastup  kapetanice i najbolje igračica ŽKK Gospić Line Strilić koja je igrala za KAŽL Split.

Naime, ŽKK Gospić nema selekciju 2003. godište, tj kadetsku ekipu pa je Lina „posuđena“ u Split za koji će igtati i juniorsko prvenstvo. Bila je ovo izvrsna utakmica, izjednačena od prve do zadnje minute u kojoj je ipak pobjedila ekipa KAŽL-a Split rezultatom 67:59.

Najbolji strijelac finala sa 20 koševa  bila je naša Lina Strilić,  6 pogođenih trica iz 9 pokušaja, 7 skokova i ukupno odigranih 34 minute. Na ovaj je način Lina još jednom dokazala kako joj je mjesto u društvu najboljih. S pravom smo ponosni na našu igračicu i školu košarke ŽKK Gospić. Ovim putem  čestitamo Lini i svim ostalim djevojkama iz Splita na osvojenom kadetskom prvenstvu Hrvatske.