Odigrana je utakmica 11. kola u kojoj su rukometaši Gospića pred 250 gledatelja ugostili prvoplasiranu ekipu Pećina (Rijeka) i ostvarili neriješen rezultat 23:23 (7:16). Dobar ulazak u utakmicu kompromitirali ssu s čak 7 tehničkih pogrešaka i 5 nerealiziranih zicera od 10. do 26. minute, što su gosti objeručke prihvatili i otišli na odmor s visokih 9 pogodaka prednosti. U drugih 30 minuta domaćini ulazes puno više koncentracije, no protivnici u 35. minuti ipak vode s 10 pogodaka prednosti. Čvrsta, agresivna i pokretljiva obrana kojoj je sigurnost davao odlični Kolačević na golu (15 obrana) omogućila je brzu tranziciju u napad kojom su naši rukometaši dolazili do lakših zgoditaka. Kako se utakmica bližila kraju gledatelji su bili sve glasniji, podrška je bila sve zdušnija, a naši igrači sve “gladniji” pozitivnog rezultata, što dovodi do izjednačenja (23:23) u 59. minuti utakmice. Točka na “i” odlične večeri je obrana domaćeg golmana MartinaKolačevića u posljednoj sekundi utakmice koja je Gospićanima donijela jako važan bod.
Veliko slavlje na terenu popraćeno s glasnim pljeskom mnogobrojnih gledatelja pokazuje zajedništvo i motivaciju koja vlada u ekipi.

STATISTIKA UTAKMICE 11. kola RK Gospić – RK Pećine 23:23 (7:16)