“Mali Medo” postaje jedan od najboljih turnira u Hrvatskoj

0

„MALI MEDO“ POSTAJE JEDAN OD NAJBOLJIH TURNIRA U HRVATSKOJ

  1. izdanje turnira Mali medo okupilo je više od 750 rukometaša iz raznih dijelova Hrvatske i BIH podijeljenih u rekordnih 78 ekipa. Uz rukomet bili su tu i popratni sadržaji koji su dali veliki plus samoj organizaciji.

Prvi puta u jedanaestogodišnjoj povijesti turnir se održao u dva dana. U subotu, 3. ožujka 2018. godine, natjecali su se dječaci 2007., 2008. i 2009. godišta, dok su na terene u nedjelju, 4.3.2018. godine, izašle djevojčice natječući se u istim godištima.

U konkurenciji dječaka natjecale su se ukupno 52 ekipe, dok je turnir za djevojčice okupio njih 26.

Nedjelja je bila rezervirana i za najmlađe članove rođene 2010., 2011., 2012. godine koji su nastupili u predturniru, pokazali svoja znanja i tako najavili da u Rukometni klub „Gospić“ ima još puno talentirane djece.

U dva dana je odigrano ukupno 209 utakmica u kojima je sudjelovalo i 11 ekipa iz Gospića

Djevojčice su se borile kako lavice i pokazale puno potencijala, no nisu uspjele do medalje, dok su dječaci 2007. i 2009. godišta bez poraza osvojili zlato, a u konkurenciji 2008. bili poraženi u finalu od ekipe Vučića i osvojili srebro.

U ekipama Gospića je kod dječaka 2007. godišta za najboljeg igrača proglašen je  Vedran Hećimović, a u najbolju ekipu turnura uvršteni su Marko Čačić i Fran Juraj Rukavina. U konkurenciji dječaka 2008. godišta nagradu za najboljeg golmana osvojio je Luka Borovac, a u najbolju ekipu uvršten je Mateo Jergović. Josip Ratković bio je najbolji igrač u 2009. godištu, dok su u najbolju ekipu izabrani su Vito Maras i Matan Marković.

Najbolji rezultat kod djevojčica Gospića ostvarila je ekipa 2008. godišta osvojivši 4. mjesto, a svoje mjesto u najboljoj ekipi turnira zaslužila je Lucija Sokolić.

Uz rukomet i bogate kvalitetne nagrade Mali medo je imao za ponuditi dodatne sadržaje. Bio je tu štand sa slatkišima, kao i štand sportske opreme marke Hummel koji je oduševio one najmlađe, dok je i ove godine (već tradicionalno) svaki sudionik imao osiguran ručak (bolonjez). Sve to daje jednu dodatnu draž, te diže turnir na jedan poseban nivo.

RUKOMETNI KLUB „GOSPIĆ“ SE OVIM PUTEM ŽELI ZAHVALITI SVIM EKIPAMA ŠTO SU UVELIČALE TURNIR, BROJIM ČLANOVIMA KOJI SU BESPRIJEKORNO ODRADILI ORGANIZACIJSKE ZADATKE, TE IGRAČIMA I IGRAČICAMA KOJI SU SUDJELOVALI NA TURNIRU.

  1. turnir u malom rukometu„Mali medo“

Gospić, 3.3.2018.

REZULTATI, POREDAK, NAJBOLJI POJEDINCI

  1. godište – dječaci

GRUPA A

  1. Gospić 1
  2. Benkovac
  3. Arba
  4. Drenak

GRUPA B

  1. Gospić 2
  2. Čavle
  3. Zadar 1954 1
  4. Mini Sunce

GRUPA C

  1. PŠR
  2. Izviđač 1
  3. Zadar 1954 2

GRUPA D

  1. Rudar
  2. Izviđač 2
  3. Vučići
  4. Vodice
9:00 `07. grupa A teren 1 Gospić 1 : Drenak 13:3
9:12 `07. grupa B teren 1 Gospić 2 : Mini Sunce 8:8
9:24 `07. grupa C teren 1 PŠR : Zadar 1954 2 11:11
9:36 `07. grupa D teren 1 Rudar : Vodice 9:10
9:48 `07. grupa A teren 1 Gospić 1 : Benkovac 7:5
10:00 `07. grupa B teren 1 Čavle : Zadar 1954 1 13:9
10:12 `07. grupa C teren 1 Izviđač 1 : PŠR 9:8
10:24 `07. grupa D teren 1 Izviđač 2 : Vučići 6:10
10:36 `07. grupa A teren 1 Drenak : Arba 3:9
10:48 `07. grupa B teren 1 Mini Sunce : Zadar 1954 1 4:3
11:00 `07. grupa C teren 1 Zadar 1954 2 : Izviđač 1 6:15
11:12 `07. grupa D teren 1 Vodice : Vučići 8:10
11:24 `07. grupa A teren 1 Benkovac : Arba 6:7
11:36 `07. grupa B teren 1 Gospić 2 : Čavle 8:11
11:48 `07. grupa C teren 1 PŠR : Izviđač 1 9:11
12:00 `07. grupa D teren 1 Rudar : Izviđač 2 10:8
12:12 – otvaranje turnira
12:48 `07. grupa A teren 1 Benkovac : Drenak 12:10
13:00 `07. grupa B teren 1 Čavle : Mini Sunce 15:9
13:12 `07. grupa C teren 1 Izviđač 1 : Zadar 1954 2 6:6
13:24 `07. grupa D teren 1 Izviđač 2 : Vodice 9:9
13:36 `07. grupa A teren 1 Arba : Gospić 1 2:7
13:48 `07. grupa B teren 1 Zadar 1954 1 : Gospić 2 12:8
14:00 `07. grupa C teren 1 Zadar 1954 2 : PŠR 6:9
14:12 `07. grupa D teren 1 Vučići : Rudar 9:11

 

Za 15. mjesto
15:36 `07. teren 1 Drenak :  
Za 13. mjesto
15:48 `07. teren 1 Gospić 2 : Izviđač 2 11:15
Za 11. mjesto
16:00 `07. teren 1 Benkovac : Zadar 1954 2 7:8
Za 9. mjesto
16:12 `07. teren 1 Zadar 1954 1 : Vodice 5:0
¼ finale
16:24 `07. teren 1 1. – A1:B2 Gospić 1 : Mini Suce 11:4
16:36 `07. teren 1 2. – A2:B1 Arba : Čavle 4:10
16:48 `07. teren 1 3. – C1:D2 Izviđač 1 : Vučići 7:8
17:00 `07. teren 1 4. – C2:D1 PŠR : Rudar 5:8
Za 7. mjesto
17:12 `07. teren 1 1. najlošiji ¼ : 2. najlošiji 1/4 Arba : Mini Sunce 5:0
Za 5. mjesto
17:24 `07. teren 1 2. najbolji ¼ : 1. najbolji 1/4 PŠR : Izviđač 12:14
½ finale
17:36 `07. teren 1 I –pob 1 : pob 2 Gospić 1 : Čavle 8:6
17:48 `07. teren 1 II –pob 3 : pob 4 Vučići : Rudar 11:10
Za postolja
18:00 `07. za 3. mjesto teren 1 gub I : gub II Čavle : Rudar 10:12
18:12 `07. FINALE teren 1 pob I : pob II Gospić 1 : Vučići 8:5

 

18:30 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Vedran Hećimović (Gospić 1)

Najbolji golman – Noa Vujić (Vučići)

Najbolja 5-orka:

  • Ivano Humar (Čavle)
  • Lovro Planinčić (Rudar)
  • Ante Čar (Vučići)
  • Marko Čačić (Gospić 1)
  • Fran Juraj Rukavina (Gospić 1)

 

  1. godište–dječaci

GRUPA A

  1. Gospić 1
  2. PŠR
  3. Zadar 2013 1

GRUPA B

  1. Gospić 2
  2. Čavle
  3. Polet

GRUPA C

  1. Arba
  2. Gospić 3
  3. Vučići
  4. Zadar 1954
  5. Šibenik 2015 2

GRUPA D

  1. Izviđač
  2. Zadar 2013 2
  3. Vodice
  4. Rudar
  5. Mini Sunce

 

9:00 `08. grupa C teren 2 Gospić 3 : Šibenik 2015 2
9:12 `08. grupa D teren 2 Zadar 2013 2 : Mini Sunce 12:7
9:24 `08. grupa A teren 2 Zadar 2013 1 : PŠR 5:20
9:36 `08. grupa B teren 2 Polet : Gospić 2 14:6
9:48 `08. grupa C teren 2 Vučići : Zadar 1954 14:7
10:00 `08. grupa D teren 2 Vodice : Rudar 8:16
10:12 `08. grupa C teren 2 Šibenik 2015 2 : Vučići
10:24 `08. grupa D teren 2 Mini Sunce : Vodice 10:6
10:36 `08. grupa A teren 2 Gospić 1 : PŠR 11:5
10:48 `08. grupa B teren 2 Gospić 2 : Čavle 17:2
11:00 `08. grupa C teren 2 Arba : Gospić 3 9:6
11:12 `08. grupa D teren 2 Izviđač : Zadar 2013 2 11:8
11:24 `08. grupa A teren 2 Zadar 2013 1 : Gospić 1 2:11
11:36 `08. grupa B teren 2 Polet : Gospić 2 14:9
11:48 `08. grupa C teren 2 Vučići : Arba 15:1
12:00 `08. grupa D teren 2 Vodice : Izviđač 6:15
12:12 – otvaranje turnira
12:48 `08. grupa C teren 2 Zadar 1954 : Šibenik 2015 2
13:00 `08. grupa D teren 2 Rudar : Mini Sunce 15:6
13:12 `08. grupa A teren 2 Gospić 1 : PŠR 11:7
13:24 `08. grupa B teren 2 Gospić 2 : Čavle 11:3
13:36 `08. grupa C teren 2 Arba : Zadar 1954 4:5
13:48 `08. grupa D teren 2 Izviđač : Rudar 10:11
14:00 `08. grupa A teren 2 Gospić 1 : Zadar 2013 1 22:1
14:12 `08. grupa B teren 2 Čavle : Polet 3:12
14:24 `08. grupa C teren 1 Gospić 3 : Vučići 3:12
14:24 `08. grupa D teren 2 Zadar 2013 2 : Vodice 15:11
14:24 `08. grupa A teren 3 PŠR : Zadar 2013 1 5:0
14:48 `08. grupa B teren 1 Polet : Čavle 15:4
14:48 `08. grupa C teren 2 Zadar 1954 : Gospić 3 6:4
14:48 `08. grupa D teren 3 Rudar : Zadar 2013 2 13:10
15:12 `08. grupa C teren 1 Šibenik 2015 2 : Arba
15:12 `08. grupa D teren 2 Mini Sunce : Izviđač 5:12

 

Za 17. mjesto
15:24 `08. teren 1 :  
Za 15. mjesto
15:36 `08. teren 2 Vodice :
Za 13. mjesto
15:48 `08. teren 2 Gospić 3 : Mini Sunce 8:12
Za 11. mjesto
16:00 `08. teren 2 Čavle : Zadar 2013 1 0:5
Za 9. mjesto
16:12 `08. teren 2 Arba : Zadar 2013 2 2:11
¼ finale
16:24 `08. teren 2 1. – A1:B2 Gospić 1 : Gospić 2 17:4
16:36 `08. teren 2 2. – A2:B1 PŠR : Polet 5:10
16:48 `08. teren 2 3. – C1:D2 Vučići : Izviđač 14:9
17:00 `08. teren 2 4. – C2:D1 Zadar 1954 1 : Rudar 4:16
Za 7. mjesto
17:12 `08. teren 2 1. najlošiji ¼ : 2. najlošiji 1/4 Gospić 2 : Zadar 1954 11:6
Za 5. mjesto
17:24 `08. teren 2 2. najbolji ¼ : 1. najbolji 1/4 Izviđač : PŠR 5:0
½ finale
17:36 `08. teren 2 I –pob 1 : pob 2 Gospić 1 : Polet 14:7
17:48 `08. teren 2 II –pob 3 : pob 4 Vučići : Rudar 12:4
Za postolja
18:00 `08. za 3. mjesto teren 2 gub I : gub II Polet : Rudar 14:13
18:12 `08. FINALE teren 2 pob I : pob II Gospić 1 : Vučići 7:12

 

18:30 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Toma Pikelja (Vučići)

Najbolji golman – Luka Borovac (Gospić 1)

Najbolja 5-orka:

  • Luka Marić (Polet)
  • Hrvoje Planinčić (Rudar)
  • Mateo Jergović (Gospić 1)
  • Niko Skazlić (Vučići)
  • Vice Badurev (Vučići)
  1. godište – dječaci

GRUPA A

  1. Vodice
  2. Čavle
  3. Drenak
  4. Gospić 1

GRUPA B

  1. Arba 1
  2. Zadar 2013 3
  3. Zadar 1954
  4. PŠR

GRUPA C

  1. Izviđač
  2. Rudar
  3. Zadar 2013 2
  4. Šibenik 2015
  5. Gospić 2

GRUPA D

  1. Metković
  2. Gospić 3
  3. Arba 2
  4. Vučići
  5. Zadar 2013 1

 

9:00 `09. grupa C teren 3 Rudar : Gospić 2 9:1
9:12 `09. grupa D teren 3 Gospić 3 : Zadar 2013 1 2:14
9:24 `09. grupa A teren 3 Drenak : Gospić 1 3:9
9:36 `09. grupa B teren 3 Zadar 1954 : PŠR 5:0
9:48 `09. grupa C teren 3 Zadar 2013 2 : Šibenik 2015
10:00 `09. grupa D teren 3 Arba 2 : Vučići 2:10
10:12 `09. grupa C teren 3 Gospić 2 : Zadar 2013 2 6:7
10:24 `09. grupa D teren 3 Zadar 2013 1 : Arba 2 5:2
10:36 `09. grupa A teren 3 Vodice : Čavle 8:11
10:48 `09. grupa B teren 3 Arba 1 : Zadar 2013 3 7:10
11:00 `09. grupa C teren 3 Izviđač : Rudar 7:9
11:12 `09. grupa D teren 3 Metković : Gospić 3 20:2
11:24 `09. grupa A teren 3 Drenak : Vodice 7:9
11:36 `09. grupa B teren 3 Zadar 1954 : Arba 1 5:4
11:48 `09. grupa C teren 3 Zadar 2013 2 : Izviđač 5:8
12:00 `09. grupa D teren 3 Arba 2 : Metković 0:17
12:12 – otvaranje turnira
12:48 `09. grupa C teren 3 Šibenik 2015 : Gospić 2
13:00 `09. grupa D teren 3 Vučići : Zadar 2013 1 7:3
13:12 `09. grupa A teren 3 Vodice : Gospić 1 8:13
13:24 `09. grupa B teren 3 Arba 1 : PŠR 3:11
13:36 `09. grupa C teren 3 Izviđač : Šibenik 2015
13:48 `09. grupa D teren 3 Metković : Vučići 11:3
14:00 `09. grupa A teren 3 Čavle : Drenak 5:9
14:12 `09. grupa B teren 3 Zadar 2013 3 : Zadar 1954 10:8
14:36 `09. grupa C teren 1 Rudar : Zadar 2013 2 10:4
14:36 `09. grupa D teren 2 Gospić 3 : Arba 2 3:3
14:36 `09. grupa A teren 3 Gospić 1 : Čavle 19:4
15:00 `09. grupa B teren 1 PŠR : Zadar 2013 3 5:0
15:00 `09. grupa C teren 2 Šibenik 2015 : Rudar
15:00 `09. grupa D teren 3 Vučići : Gospić 3 19:1
15:12 `09. grupa C teren 3 Gospić 2 : Izviđač 1:9
15:24 `09 grupa D teren 3 Zadar 2013 1 : Metković 6:15

 

Za 17. mjesto
15:24 `09. teren 2 : Gospić 3  
Za 15. mjesto
15:36 `09. teren 3 Arba 1 : Gospić 2 8:4
Za 13. mjesto
15:48 `09. teren 3 Čavle : Arba 2 5:8
Za 11. mjesto
16:00 `09. teren 3 Vodice : Zadar 2013 2 0:5
Za 9. mjesto
16:12 `09. teren 3 Zadar 2013 3 : Zadar 2013 1 7:5
¼ finale
16:24 `09. teren 3 1. – A1:B2 Gospić 1 : PŠR 10:8
16:36 `09. teren 3 2. – A2:B1 Drenak : Zadar 1954 1:9
16:48 `09. teren 3 3. – C1:D2 Rudar : Vučići 14:6
17:00 `09. teren 3 4. – C2:D1 Izviđač : Metković 7:8
Za 7. mjesto
17:12 `09. teren 3 1. najlošiji ¼ : 2. najlošiji 1/4 Vučići : Drenak 5:0
Za 5. mjesto
17:24 `09. teren 3 2. najbolji ¼ : 1. najbolji 1/4 PŠR : Izviđač 0:5
½ finale
17:36 `09. teren 3 I –pob 1 : pob 2 Gospić 1 : Zadar 1954 10:4
17:48 `09. teren 3 II –pob 3 : pob 4 Rudar : Metković 9:11
Za postolja
18:00 `09. za 3. mjesto teren 3 gub I : gub II Zadar 1954 : Rudar 6:15
18:12 `09. FINALE teren 3 pob I : pob II Gospić 1 : Metković 14:11

 

18:30 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Josip Ratković (Gospić 1)

Najbolji golman – Duje Ćerlik (Metković)

Najbolja 5-orka:

  • Donat Lipovac (Zadar 1954)
  • Jakov Galetić (Rudar)
  • Mladen Ujdur (Metković)
  • Vito Maras (Gospić 1)
  • Matan Marković (Gospić 1)
  1. turnir u malom rukometu„Mali medo“

Gospić, 4.3.2018.

REZULTATI, POREDAK, NAJBOLJI POJEDINCI

2010./2011./2012. godište i mlađi – predturnir

8:00 `10./`11./12. teren 1 Gospić 1 : Gospić 2 1:12
8:00 `10./`11./12. teren 2 Gospić 3 : Gospić 4 9:8
8:20 `10./`11./12. teren 1 Gospić 1 : Gospić 4 14:2
8:20 `10./`11./12. teren 2 Gospić 3 : Gospić 2 5:16

 

  1. godište – djevojčice

GRUPA A – Vučići, Drenak, Mini Sunce, Colapis, Ogulin, Liburnija Opatija

9:00 `07. grupa A teren 1 Vučići : Liburnija Opatija 13:9
9:12 `07. grupa A teren 1 Drenak : Ogulin 9:9
9:24 `07. grupa A teren 1 Mini Sunce : Colapis 14:8
9:36 `07. grupa A teren 1 Vučići : Drenak 14:11
9:48 `07. grupa A teren 1 Liburnija Opatija : Colapis 16:11
10:00 `07. grupa A teren 1 Ogulin : Mini Sunce 13:12
10:12 `07. grupa A teren 1 Drenak : Liburnija Opatija 10:10
10:24 `07. grupa A teren 1 Mini Sunce : Vučići 13:11
10:36 `07. grupa A teren 1 Colapis : Ogulin 11:15
10:48 `07. grupa A teren 1 Drenak : Mini Sunce 8:8
11:00 `07. grupa A teren 1 Vučići : Colapis 5:0
11:12 – otvaranje turnira
11:48 `07. grupa A teren 1 Liburnija Opatija : Ogulin 9:12
12:00 `07. grupa A teren 1 Colapis : Drenak 11:13
12:12 `07. grupa A teren 1 Mini Sunce : Liburnija Opatija 7:2
12:24 `07. grupa A teren 1 Ogulin : Vučići 16:9
Za 5. mjesto
12:36 `07. teren 1 A5:A6 Colapis : Liburnija Opatija 11:5

 

Za postolja
14:12 `07. za 3. mjesto teren 1 A3 : A4 Drenak : Vučići 10:14
14:24 `07. FINALE teren 1 A1 : A2 Ogulin : Mini Sunce 13:12 (9:9)p

 

14:45 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Sara Blašković (Ogulin)

Najbolji golman – Maja Pedisić (Mini Sunce)

Najbolja 5-orka:

  • Dora Ivšić (Drenak)
  • Antea Čičak (Vučići)
  • Nika Gašpar (Mini Sunce)
  • Lana Magdić (Ogulin)
  • Leona Blašković (Ogulin)
  1. godište – djevojčice

GRUPA A

  1. LiburnijaMatulji
  2. Gospić
  3. Vučići
  4. Samobor
  5. PŠR

GRUPA B

  1. Lokomotiva
  2. Vinodol
  3. Mini Sunce
  4. Colapis

5.LiburnijaOpatija

 

9:00 `08. grupa A teren 2 Gospić : PŠR 6:7
9:12 `08. grupa B teren 2 Vinodol : Liburnija Opatija 15:9
9:24 `08. grupa A teren 2 Vučići : Samobor 12:5
9:36 `08. grupa B teren 2 Mini Sunce : Colapis 8:7
9:48 `08. grupa A teren 2 PŠR : Vučići 6:11
10:00 `08. grupa B teren 2 Liburnija Opatija : Mini Sunce 11:4
10:12 `08. grupa A teren 2 Liburnija Matulji : Gospić 2:3
10:24 `08. grupa B teren 2 Lokomotiva : Vinodol 7:12
10:36 `08. grupa A teren 2 Vučići : Liburnija Matulji 10:7
10:48 `08. grupa B teren 2 Mini Sunce : Lokomotiva 4:12
11:00 `08. grupa A teren 2 Samobor : PŠR 0:8
11:12 – otvaranje turnira
11:48 `08. grupa B teren 2 Colapis : Liburnija Opatija 7:12
12:00 `08. grupa A teren 2 Liburnija Matulji : Samobor 7:1
12:12 `08. grupa B teren 2 Lokomotiva : Colapis 15:7
12:24 `08. grupa A teren 2 Gospić : Vučići 10:7
12:36 `08. grupa B teren 2 Vinodol : Mini Sunce 13:5
12:48 `08. grupa A teren 1 Samobor : Gospić 2:9
12:48 `08. grupa B teren 2 Colapis : Vinodol 3:15
13:00 `08. grupa A teren 2 PŠR : Liburnija Matulji 8:8
13:12 `08. grupa B teren 2 Liburnija Opatija : Lokomotiva 8:16

 

Za 9. mjesto
13:24 `08. teren 1 Colapis : Samobor 5:0
Za 7. mjesto
13:24 `08. teren 2 Liburnija Matulji : Mini Sunce 7:10
Za 5. mjesto
13:24 `08. teren 3 PŠR : Liburnija Opatija 5:13
½ finale
13:48 `08. teren 2 I – A1 :B2 Vučići : Lokomotiva 5:3 (3:3)p
13:48 `08. teren 3 II – A2 :B1 Gospić : Vinodol 4:14
Za postolja
14:12 `08. za 3. mjesto teren 2 gub I : gub II Gospić : Lokomotiva 5:11
14:24 `08. FINALE teren 2 pob I : pob II Vučići : Vinodol 5:9

 

14:45 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

 

Najbolji igrač – Laura Raštegorac (Vinodol)

Najbolji golman – Lena Habazin (Vučići)

Najbolja 5-orka:

  • Lucija Sokolić (Gospić)
  • Nika Bodrožić (Lokomotiva)
  • Katarina Dragčević (Vučići)
  • Katarina Mataija (Vinodol)
  • Lara Dugonjić (Vinodol)
  1. godište – djevojčice

GRUPA A

  1. Rab
  2. Gospić 1
  3. PŠR
  4. Lokomotiva
  5. Gospić 2

GRUPA B

  1. Vučići
  2. Gospić 3
  3. Vinodol
  4. Samobor
  5. Drenak

 

9:00 `09. grupa A teren 3 Gospić 1 : Gospić 2 12:1
9:12 `09. grupa B teren 3 Gospić 3 : Drenak 3:13
9:24 `09. grupa A teren 3 PŠR : Lokomotiva 0:10
9:36 `09. grupa B teren 3 Vinodol : Samobor 4:5
9:48 `09. grupa A teren 3 Gospić 2 : PŠR 6:7
10:00 `09. grupa B teren 3 Drenak : Vinodol 14:2
10:12 `09. grupa A teren 3 Rab : Gospić 1 5:3
10:24 `09. grupa B teren 3 Vučići : Gospić 3 14:0
10:36 `09. grupa A teren 3 PŠR : Rab 7:6
10:48 `09. grupa B teren 3 Vinodol : Vučići 4:15
11:00 `09. grupa A teren 3 Lokomotiva : Gospić 2 7:1
11:12 – otvaranje turnira
11:48 `09. grupa B teren 3 Samobor : Drenak 3:12
12:00 `09. grupa A teren 3 Rab : Lokomotiva 9:6
12:12 `09. grupa B teren 3 Vučići : Samobor 12:6
12:24 `09. grupa A teren 3 Gospić 1 : PŠR 8:3
12:36 `09. grupa B teren 3 Gospić 3 : Vinodol 5:6
12:48 `09. grupa A teren 3 Lokomotiva : Gospić 1 10:3
13:00 `09. grupa B teren 1 Samobor : Gospić 3 5:3
13:00 `09. grupa A teren 3 Gospić 2 : Rab 2:8
13:12 `09. grupa B teren 3 Drenak : Vučići 8:5

 

Za 9. mjesto
13:36 `09. teren 1 Gospić 2 : Gospić 3 2:8
Za 7. mjesto
13:36 `09. teren 2 PŠR : Vinodol 9:3
Za 5. mjesto
13:36 `09. teren 3 Gospić 1 : Samobor 9:4
½ finale
14:00 `09. teren 2 I – A1 :B2 Rab : Vučići 7:5
14:00 `09. teren 3 II – A2 :B1 Lokomotiva : Drenak 7:0
Za postolja
14:12 `09. za 3. mjesto teren 3 gub I : gub II Vučići : Drenak 9:7
14:24 `09. FINALE teren 3 pob I : pob II Rab : Lokomotiva 6:11

 

14:45 – proglašenje pobjednika, dodjela nagrada i zatvaranje turnira

Najbolji igrač – Tonka Papić (Lokomotiva)

Najbolji golman – Tia Andreškić (Rab)

Najbolja 5-orka:

  • Tina Štrbenac (Drenak)
  • Nika Mlinarić (Vučići)
  • Marta Grce (Rab)
  • Jona Androić-Pašalić (Lokomotiva)
  • Elza Pavlinić (Lokomotiva)

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.