Mali medo i u svom 13. izdanju okupio veliki broj mladih rukometaša i oduševio sve prisutne

0

MALI MEDO I U SVOM 13. IZDANJU OKUPIO VELIKI BROJ MLADIH RUKOMETAŠA I ODUŠEVIO SVE PRISUTNE

Mali medo, turnir u malom rukometu u organizaciji Rukometnog kluba “Gospić”, ugostio je u svojem 13. izdanju 69 ekipa i više od 650 mladih rukometaša i rukometašica iz Hrvatske i inozemstva.

Turnir “Mali medo” je za vikend, 7./8. ožujka 2020. godine, tijekom svog 13. izdanja, potvrdio status jednog od najmasovnijih i najbolje organiziranih turnira u Hrvatkoj.

Natjecalo se u kategorijama dječaka i djevojčica 2009., 2010. i 2011. godišta, a uz veliki broj utakmica osigurali bile su osigurane brojne i veoma kvalitetne nagrade kojima Rukometni klub “Gospić” svake godine na najbolji mogući način želi vrednovati trud, odricanje i uspjehe mladih rukometaša i rukometašica.

Osigurane su prigodne medalje za sve sudionike, te nagrade za prve tri ekipe u svakoj od 6 kategorija. Bile su tu i nagrade za individualna postignuća namijenjene najboljim igračima, golmanima i najboljim ekipama pojednog godišta u obe konkurencije.

Veliki plus koji nema niti jedan turnir malog rukometa na kojem su rukometaši Gospića sudjelovali samoj organizaciji turnira daje ručak koji je osiguran za svakog sudionika, kao i štand sportske marke Hummel, štand s čarapama Rukometnog kluba “Gospić” ali i prostor u kojem se treneri mogu osvježiti sokom i raznim kolačima.

I ove godine je na turniru bila veoma jaka konkurencija o čemu svjedoči i činjenica da je bio prijavljen mali broj drugih i trećih ekipa istoga kluba, a ekipe Gospića su u svakom godištu pokazale svoju snagu osvojivši 5 pehara i 13 individualnih nagrada.

Rukometaši se zahvaljuju svima koji su na bilo koji način potpomogli organizaciju turnira raznim vrstama donacija, kao i medijskim pokroviteljima (Radio Gospić, TV Velebit), te portalima GS Press, Lika express, Lika Portal, Glas Like, te Zajednici sportova Ličko-senjske županije.

Velika hvala I predstavnicima Grada Gospića, zamjenici gradonačelnika gospođi Kristini Prši i gradonačelniku gospodinu Karlu Starčeviću što su sudjelovali na otvaranju turnira i dodjeli nagrada najuspješnijim ekipama i individualcima, te svim sudionicima na sudjelovanju i fer i korektnoj igri.

U nastavku slijedi poredak i nagrađene ekipe i individualci.

POREDAK I NAGRAĐENI

DJEČACI 2009. GODIŠTE

  1. RK ZADAR 2013 3
  2. RK GOSPIĆ 1
  3. RŠ VODICE

Najbolji igrač – Lovre Duvnjak (RK Zadar 2013 3)

Najbolji golman – Igor Jelinić (RK Gospić 1)

Najbolja petorka:

  • Maksim Vrkić (RK Zadar 2013 3)
  • Bartol Duvnjak (RK Zadar 2013 3)
  • Vito Maras (RK Gospić 1)
  • Luka Latin (RK Vodice)
  • Josip Rupčić (HRK Izviđač)

DJEČACI 2010. GODIŠTE

  1. RK KORČULA
  2. RK KARLOVAC 1
  3. RK GOSPIĆ 1

 Najbolji igrač – Roko Pogačić (RK Karlovac 1)

Najbolji golman – Mate Ojdanić (RK Korčula)

Najbolja petorka:

  • Toni Bonifačić (RK Korčula)
  • Niko Krkeljaš (RK Korčula)
  • Karlo Car (RK Karlovac 1)
  • Matej Tomljenović (RK Gospić 1)
  • Mile Toljan (PŠR)

DJEČACI 2011. GODIŠTE

  1. RK GOSPIĆ 1
  2. RK DRENAK
  3. HRK IZVIĐAČ

 Najbolji igrač – Milan Pintar (RK Gospić 1)

Najbolji golman – Marko Sabljak (RK Drenak)

Najbolja petorka:

  • Nikola Nikšić (RK Gospić 1)
  • Karlo Špoljarić (RK Gospić 1)
  • Sven Oštrina (RK Drenak)
  • David Ševo (HRK Izviđač)
  • Rino Krstačić (MRK Arba 1)

DJEVOJČICE 2009. GODIŠTE

  1. RK GOSPIĆ
  2. RK ADRIATIC
  3. ŽRK OGULIN

Najbolji igrač – Nika Ivančić (RK Gospić 1)

Najbolji golman – Petra Juran (RK Adriatic)

Najbolja petorka:

  • Sara Vukelić (RK Gospić 1)
  • Marta Kulaš (RK Gospić 1)
  • Eni Skračić (RK Adriatic)
  • Marta Domitrović (ŽRK Ogulin)
  • Ema Rubinić (ŽRK Liburnija Opatija)

DJEVOJČICE 2010. GODIŠTE

  1. ŽRK UDARNIK
  2. ŽRK VINODOL
  3. PŠR

Najbolji igrač – Gabrijela Černetić (ŽRK Udarnik)

Najbolji golman – Lila May (ŽRK Vinodol)

Najbolja petorka:

  • Nika Prepelić (ŽRK Udarnik)
  • Ana Jurkić (ŽRK Udarnik)
  • Antonela Peričić (ŽRK Vinodol)
  • Ema Kikić (PŠR)
  • Matea Halapa (RK Gospić)

DJEVOJČICE 2011. GODIŠTE

  1. RK GOSPIĆ 1
  2. ŽRK UDARNIK
  3. RŠ DALMATINO PRIMOŠTEN

Najbolji igrač – Tena Slojšek (ŽRK Udarnik)

Najbolji golman – Mara Mesić (RK Gospić 1)

Najbolja petorka:

  • Mia Vukelić (RK Gospić 1)
  • Petra Balenović (RK Gospić 1)
  • Vita Plepelić (ŽRK Udarnik)
  • Cvita Zuban (RŠ Dalmatino Primošten)
  • Dora Murgić (RK Gospić 2)

Gs Press / RK Gospić

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.