Kreće 3. zimska rukometna liga

0

Odrađeno je izvlačenje grupa, te nas od petka do nedjelje (5.-7.1.2018) u Gradskoj sportskoj dvorani u Gospiću očekuju mnoge zanimljive utakmice.

Za sudjelovanje na 3. Zimskoj rukometnoj ligi prijavilo se ukupno 18 ekipa, 10 u konkurenciji seniora i 8 u konkurenciji mlađih uzrasta (2003. godište i mlađi).

Konkurencija će u kategoriji seniora biti najjača do sada. Uz već standardne domaće rukometaše, tu su i mlade nade, srednjoškolci, koje će, podijeljeni u dvije ekipe, već ove godine pokušati pomrsiti račune pretendentima za prva tri mjesta. Prvi puta dolaze dvije ekipe iz Zagreba, a iz Rijeke su i ove godine s nama rukometni prvoligaši iz Rijeke.

U kategoriji mlađih uzrasta je konkurencija svake godine sve izjednačenija, a za titulu pobjednika borit će se 8 ekipa.

Izvlačenje je odrađeno u četvrtak, 4. siječnja 2018. godine, u prostoriji kluba koja se nalazi u Kulturno informativnom centru u Gospiću, te dostavljamo izvučene grupe i raspored utakmica za sva tri dana.

GRUPE

SENIORI

GRUPA A

  1. DD
  2. JUMP BAR
  3. TEHNIČAR
  4. ZBRDA ZDOLA
  5. POVRATAK OTPISANIH

GRUPA B

  1. VESELI KANISTERI
  2. PLAĆENICI
  3. NORMABEL GENERACIJA
  4. VERTUS
  5. LIBRA

MLAĐI UZRASTI

GRUPA A

  1. SS TEAM
  2. NINDŽA KORNJAČE
  3. MEGA BOYS
  4. ARMIJA

GRUPA B

  1. TAKTIČARI
  2. GS-LO TEAM
  3. KIKIĆI
  4. TIĆI

RASPORED UTAKMICA

PETAK, 5.1.2018.

  • 14:00 – mlađi – grupa A – SS TEAM – ARMIJA
  • 14:20 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – TIĆI
  • 14:40 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE – MEGA BOYS
  • 15:00 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – KIKIĆI
  • 15:20 – mlađi – grupa A – ARMIJA – MEGA BOYS
  • 15:40 – mlađi – grupa B – TIĆI – KIKIĆI
  • 16,00 – mlađi – grupa B – TAKTIČARI – GS-LO TEAM
  • 16,20 – mlađi – grupa A – NINDŽE KORNJAČE – ARMIJA
  • 16,40 – mlađi – grupa B – GS-LO TEAM – TIĆI
  • 17,00 – mlađi – grupa A – MEGA BOYS – SS TEAM
  • 17,20 – mlađi – grupa B – KIKIĆI – TAKTIČARI
  • 17,40 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – PLAĆENICI
  • 18,10 – seniori – grupa A – DD – JUMP BAR
  • 18,40 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – VERTUS
  • 19,10 – mlađi – grupa A – SS TEAM – NINDŽA KORNJAČE
  • 19,30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – VERTUS

SUBOTA, 6.1.2018.

  • 12:00 – seniori – grupa A – JUMP BAR – POVRATAK OTPISANIH
  • 12:30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – LIBRA
  • 13:00 – seniori – grupa A – TEHNIČAR – DD
  • 13:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VERTUS
  • 14:00 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – TEHNIČAR
  • 14:30 – seniori – grupa B – LIBRA – NORMABEL GENERACIJA
  • 15:00 – seniori – grupa A – TEHNIČAR – ZBRDA ZDOLA
  • 15:30 – seniori – grupa B – NORMABEL GENERACIJA – VESELI KANISTERI
  • 16:00 – seniori – grupa A – ZBRDA ZDOLA – POVRATAK OTPISANIH
  • 16:30 – seniori – grupa B – VERTUS – LIBRA
  • 17:00 – seniori – grupa A – JUMP BAR – TEHNIČAR
  • 17:30 – seniori – grupa B – PLAĆENICI – NORMABEL GENERACIJA
  • 18:00 – seniori – grupa A – ZBRDA ZDOLA – JUMP BAR
  • 18:30 – seniori – grupa A – POVRATAK OTPISANIH – D.D.
  • 19:00 – seniori – grupa B – LIBRA – VESELI KANISTERI

NEDJELJA, 7.1.2018.

  • 11,00 – mlađi – I polufinale – A1 – B2
  • 11,30 – mlađi – II polufinale – A2 – B1
  • 12,00 – seniori – I polufinale – A1 – B2
  • 12,45 – seniori – II polufinale – A2 – B1
  • 13,30 – natjecanje u sedmercima za prijavljene sudionike
  • 14,00 – mlađi – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale
  • 14,30 – seniori – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale
  • 15,15 – mlađi – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale
  • 15,45 – seniori – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale
  • 16,30 – dodjela nagrada

Gs Press / RK Gospić

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here