Košarkašice Gospića su ostvarile i treću pobjedu u nizu u Hrvatskoj kadetskoj ligi regija zapad. U odličnoj utakmici pobijedile su košarkašice ŽKK ARX-a iz Crikvenice rezultatom 66:43 . Nakon izjednačene prve četvrtine košarkašice Gospića drugu četvrtinu dobivaju 24:8 i do kraja rutinski održavaju prednost. Izvrsnu utakmicu odigrala je Lina Strilić koja je bila i najbolji strijelac sa 24 koša , a pratile su je Mataija 14, Rendulić11 , Prpić 10 . Treba pohvaliti sve igračice kao i trenera  Borisa Viraga koji je pozvao i pet mlađih kadetkinja . Košarkašice Gospića slijedeći tjedan igraju WABA ligu u Gospiću protiv dvije izvrsne ekipe iz Slovenije , ŽKK Ježice i ŽKK Ilirija .