Završio je 2. turnir u mini rukometu koji se u organizaciji MRK Arba i RK Rab održao na Rabu. Rukometaši Gospića sudjelovali su s 5 ekipa djevojčica i dječaka, te uz odličan izlet i iskustva ostvarili odlične rezultate.

U dječacima 2007. godišta bili su prijavljeni s 4 ekipe, od kojih je ekipa RK Gospić 1 porazom u finalu osvojila 2. mjesto, a ekipa RK Gospić 4, također porazom, u utakmici za 3.mjesto zauzela 4. poziciju. Ekipa djevojčica sastavljena od ’08. i ’09. godišta natjecala se u konkurenciji 2007. godišta, te osvojila 5. mjesto.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je naš Matija Bukovac koji je pokazao odlične igre u svim utakmicama na turniru. Velike čestitke dečkima i djevojčicama!