Ekipa ŽKK Gospić imala je danas imala vrlo tešku utakmicu u gostima. U Vodicama su u susretu 7. kola A2 lige izgubile susret za samo jedan poen,  54:53 (16:16,15:13,7:17,16:7)

Najuspješnije Gospićanke bile su: Strilić 5, Rendulić 2, Milković K., Došen 8, Mataija, Jamičić 9, Samaržija Mikša 15, Bodrožić Vrban, Brkljačić po 16.

Nakon skoro izjednačenog prvog poluvremena 31:29 u drugo poluvrijeme Gospićanke ulaze odlično te treću četvrtinu dobivaju s rezultatom 17:7. Činilo se da su na pragu prve gostujuće pobjede, ali nažalost u zadnjoj četvrtini  pada koncentracija, snaga, a pomalo i sreća pa Vodice pobjeđuju s pola koša. U ovoj utakmici su naše cure pokazale da mogu igrati sa svim ekipama u ovoj ligi. Kod Gospića su najefikasnije bile Samaržija Mikša sa 15 te, Bodrožić sa 14. ŽKK Gospić i dalje ima šanse osvojiti drugo mjesto u ligi koje vodi u ligu za prvaka. Za to su im potrebne pobjede protiv Salone i Vodica u Gospiću te pobjede protiv Zadra, Karlovca i Otočca u gostima.

S obzirom na pokazanu i dokazanu kvalitetu ŽKK Gospić svakako ima puno izgleda za uspjehe.