U “kiši” golova i slabim obranama uspješniji su u utakmici 13. kola bili gosti iz Rijeke, lideri prvenstva. Ukupno čak 79 pogodaka u 60 minuta utakmice moglo je zadovoljiti više od 200 gledatelja, no ostaje žal što naši rukometaši nisu bili pribraniji u ključnim trenucima i ostvarili pozitivan rezultat.

Obje ekipe su od samog početka utakmice postavile žestok i visok ritam trčanja koji je rezultirao velikim brojem pogodaka i slabim obranama. U takvom ambijentu bolje su se snašli gosti koji su poveli 10:5 i cijelo prvo poluvrijeme odlijevali napadima naših igrača zadržavavši 2-3 pogotka prednosti. Efikasnost prvog poluvremena od čak 40 pogodaka nastavila se i u drugim 30 minuta, no ekipa Pećina se opet uspijeva odvojiti na +5 (24:19). Nova minuta odmora smiruje naše igrače koji dolaze nadomak izjednačenju (24:25) i kada se činilo da će se ući u neizvjesnu završnicu dolazi do brojnih tehničkih grešaka naših igrača i nove 5:0 serije gostiju 15 minuta do kraja utakmice. Unatoč velikom trudu da se dostigne rezultatski zaostatak, slabom obranom uspijevamo tek zadržati zaostatak do konačnih 37:42.

Najefikasniji su u našim redovima bili Ivan Jelić s 9, Matej Udiljak sa 7, David Stipetić sa 6 te Marin Čović i Vanja Antić sa po 5 pogodaka, dok je na golu vrlo dobar bio Anotnio Alić s više od 10 obrana.

Hvala svim gledateljima na podršci, nadamo se da vas, unatoč lošem obrambenom danu, nismo razočali. Okrećemo se novim utakmicama u kojima ćemo tražiti i nove bodove.