ŽKK Gospić – ŽKK Trešnjevka 53:99

(7:31,17:17,12:27,17:24)

U 1. kolu II kruga Kupa Ružica Meglaj Rimac ugostili smo prvoligaša ŽKK Trešnjevku.  Gošće su ozbiljno ušle u utakmicu i riješile pitanje pobjednika već u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 7:31.  U drugoj četvrtini Trešnjevku je stao šut što su domaće cure iskoristile pa je tako ova četvrtina završila rezultatom 17:17.  Drugo poluvrijeme Trešnjevka opet otvara uraganski te povećava svoju prednost do konačnih 99:53.  Najbolje u našim redovima su bile Tena Samaržija Mikša sa 14 postignutih poena, Antonela Bodrožić sa 13 te Lara Zeba sa 10.  Od gostujuće ekipe su se istakle Katavić sa 27 te Muhl sa 21 postignutim poenom.  Ova utakmica je bila dobra škola za naše djevojke koje su dale sve od sebe, ali jednostavno je razlika u kvaliteti prevelika.  ŽKK Trešnjevka je trenutno uz Ragusu vodeća ekipa 1. lige bez ijednog poraza.

Ovim putem se zahvaljujemo i našim navijačima na lijepoj podršci.