ŽKK Gospić:ŽKK Pula 94:40

(22:9,31:10,16:13,25:8)

U 6. kolu kadetske lige naše djevojke su pobijedile ekipu Pule rezultatom 94:40.  Već od samog početka se vidjelo da su igračice Gospića rastrčane i raspoložene za igru, tako je već do poluvremena razlika bila velikih 34 razlike.  Dobra obrana je rezultirala sa puno kontri i lakih koševa, a uz spomenutu brzu igru služio ih je i šut, pa su tako u prvom poluvremenu pogodile 6 trica.  Važno je za naglasiti da su u nastavku utakmice sve cure dobile priliku pa tako i 3 mlađe kadetkinje Ana Vrban,Karla Milković i Nika Maras koje su pokazale lijep potencijal.  Najraspoloženije na današnjoj utakmici su bile Lina Strilić sa 27 poena uz 3 trice, Klara Prpić sa 20 poena i Ana Mataija sa 17 poena.  Čestitke svim curama na dobroj utakmici, a publici hvala na lijepoj podršci. Do kraja kadetske lige su im ostale još dvije utakmice,  gostovanje u Crikvenici i utakmica protiv Rovinja u Gospiću.