Rukometašice Gospića dominirale na drugom dijelu 14. “Malog mede”

0

Nakon odlično odrađenog prvog dijela 14. turnira u rukometu za mlađe uzraste “Mali medo” koji je bio organiziran za dječake U13 i djevojčice U14, u subotu, 25. rujna 2021. godine, na teren su izašli dječaci U11 (2010./2011. godište) i djevojčice U12 (2009./2010. godište).

Kod dječaka U11 uz dvije ekipe Gospića sudjelovali su i prijatelji iz Vodica i Raba, dok su se kod djevojčica U12 također uz dvije ekipe Gospića natjecale i rukometašice iz Knina i Raba.

U svakoj kategoriji igrale su se po dvije polufinalne utakmice, utakmice za 3. mjesto i finalni susreti, te je ukupno odigrano 8 utakmica velikog rukometa.

Ekipa Gospić 1 poražena je u neizvjesnoj utakmici prvoga polufinala od dječaka iz Vodica koji su visokom finalnom pobjedom nad Arbom (Rab) osvojili zlatnu medalju, dok su u susretu dvije ekipe Gospića uvjerljivi bili igrači Gospića 1 što im je donijelo brončanu medalju.

Djevojčice Rukometnog kluba „Gospić“ su se, ovoga puta, osvojivši zlato i broncu pokazale puno uspješnije od dječaka.

Rukometašice ekipe Gospić 1 dvjema su se uvjerljivim pobjedama protiv Knina i Raba okitile zlatom, dok su djevojčice 2010. i 2011. godišta smještene u ekipu Gospić 2 u starijem godištu ostvarile fantastičnu pobjedu u borbi za 3. mjesto. Osvajanjem brončane medalje dobile su vjetar u leđa za daljnji rad i trud.

REZULTATI I NAGRAĐENI

– 09:00 djevojčice U12 – polufinale 1 – RK Gospić 2 : RK Rab 14:20

– 09:50 djevojčice U12 – polufinale 2 – RK Gospić 1 : ŽRK Knin 36:2

– 10:40 dječaci U11 – polufinale 1 – RK Gospić 1 : RK Vodice 15:19

– 11:30 dječaci U11 – polufinale 2 – RK Gospić 2 : MRK Arba 15:25

– 12:20 djevojčice U12 – za 3. mjesto – RK Gospić 2 – ŽRK Knin 11:10

– 13:10 dječaci U11 – za 3. mjesto – RK Gospić 1 – RK Gospić 2 28:11

– 14:00 djevojčice U12 – finale – RK Rab – RK Gospić 1 13:32

– 14:50 dječaci U11 – finale – RK Vodice – MRK Arba 25:6

DJEČACI

  1. mjesto: RK VODICE
  2. mjesto: MRK ARBA
  3. mjesto: RK GOSPIĆ 1
  4. mjesto: RK GOSPIĆ 2

Najbolji igrač: LOVRE VUKELJA (RK Vodice)

Najbolji golman: ROKO GRGURIĆ (MRK Arba)

Najbolji strijelac: IVANO STRUČIĆ – 21 pogodak (RK Gospić 1)

DJEVOJČICE

  1. mjesto: RK GOSPIĆ 1
  2. mjesto: RK RAB
  3. mjesto: RK GOSPIĆ 2
  4. mjesto: ŽRK KNIN

Najbolja igračica: SARA VUKELIĆ (RK Gospić 1)

Najbolja golmanica: PETRA LUPIĆ (RK Rab)

Najbolji strijelac: ANJA RUKAVINA –  17 pogodaka (RK Gospić 1)

Gs Press / RK Gospić