Danas, 10.listopada 2021., odigrana je prijateljska košarkaška utakmica mlađih kadetkinja između ŽKK Gospić i ŽKK Vodice

U jednoj vrlo zanimljivoj a pogotovo u prvom poluvremenu i neizvjesnoj utakmici uspješnija je bila ekipa domaćina ŽKK Gospić koja je na kraju zasluženo slavila s rezultatom 69:53!

Na poluvrijeme se otišlo s neriješenim rezultatom 27:27 te je presudna bila treća četvrtina gdje su domaće košarkašice odigrale visoki pressing i ostvarili značajnu prednost od 22:7!

Moramo naglasiti da su gošće došle u nešto mlađem sastavu što nikako ne umanjuje pobjedu naših djevojčica!

Ovo je samo jedna u nizu prijateljskih utakmica koje se planiraju realizirati dok ne počne službeno natjecanje navedene kategorije!