Ovaj vikend je u Gospiću odigran 2. predkadetski turnir prvenstva Hrvatske regija zapad.  Sudjelovali su ŽKK Arx(Crikvenica), ŽKK Pula, ŽKK Otočac i ŽKK Gospić.  Na turniru su odigrane 4 utakmice, a postignuti si slijedeći rezultati: ŽKK Gospić-ŽKK Arx 46:75 (10:12,11:22,13:23,12:18)

ŽKK Gospić:Maras 10, Vrban15, Milković K. 7, Oresković 2, Milinković 4, Radošević 4, Milković 2, Asić 2 ŽKK Arx: Đurić 4, Benić 9, Vukić 19, Pazanin 6, Kljajić 7, Rogić 30

ŽKK Otočac-ŽKK Arx 46:67 (10:25,10:13,9:21,17:8) ŽKK Otočac: Bogdanić 10, Dugonjić 4, Rogić 10, Jozing 7, Javor 1, Šporčić 2, Rozman 6, Vrajić 6 ŽKK Arx: Benić 15, Vukić 13, Pazajin 19, Kljajić 7, Rogić 9, Stipec 4.

ŽKK Gospić-ŽKK Pula 54:50 (6:14,17:8,14:15,17:13)

ŽKK Gospić:Maras 9, Vrban 14, Milković K. 13, Radošević 5, Milković M. 2, Asić 2, Frković 5

ŽKK Pula: Dominković 4, Beklavac 3, Begonja 25, Delić 4, Bezjak 2, Teodorović A. 8, Teodorović L. 4

ŽKK Pula-ŽKK Otočac 58:48 (21:17,12:13,13:6,12:12)

ŽKK Pula: Begonja 24, Teodorović A. 4, Delić 21, Teodorović L.2, Beklavac 3, Kolar 2, Nikolić 2 ŽKK Otočac: Bogdanić 9, Jozing 18, Šporčić 2, Rogić 15, Rozman 2, Javor 2.

U prvoj utakmici je najbolja ekipa turnira ŽKK Arx bila bolja od ŽKK Gospić, dobro su se naše cure držale u prvoj četvrtini koja je završila rezultatom 10:12 za gošće, međutim početkom druge četvrtine gošće postaju agresivnije, igraju presing po cijelom terenu, tu se naše djevojke ne snalaze te rade puno grešaka u dodavanju.  ŽKK Arx radi veliku razliku te mirno utakmicu privodi kraju,najefikasnija je bila Rogić koje je zabila 30 poena uz 5 povodenih trica.

Druga utakmica je odigrana između ŽKK Otočca i ŽKK Arxa. Cure iz ŽKK Arxa pokazuju da su najbolje pripremljena ekipa na turniru te da im nije problem igrati dvije utakmice zaredom. Već u prvoj četvrtini odlaze na nedostiznih 15 poena prednosti, na poluvrijeme se odlazi sa 18 poena prednosti za Arx. Drugo poluvrijeme se nastavlja u istom tonu tako da igračice Arxa lagano privode utakmicu kraju. Treća odigrana utakmica je bila ljepotica turnira,u ovoj utakmici smo mogli vidjeti koliko košarkaška igra pruža strasti, neizvjesnosti i uzbuđenja. Naime ŽKK Gospić i ŽKK Pula su odigrane neizvjesnu i borbenu utakmicu u kojoj su se stalno izmjenjivali u vodstvu.  Poluvrijeme je završilo rezultatom 23:22 za Gospić, zatim treću četvrtinu dobiva Pula rezultatom 14:15 tako da se u zadnju četvrtinu ulazi rezultatom 37:37, igra se koš za koš, kako se utakmice primiče kraju obje ekipe imaju problema sa prekršajima, prva igru zbog 5 faula napušta Nika Maras, jedna od najboljih igračica Gospića, u tim trenutcima Nika Radošević zabija jedinu tricu za Gospić, 2 min prije kraja iz igre izlazi i Ana Vrban, naša najvišlja igračica, Pula na stisce, ali naše cure su se u tih par zadnjih napada Pule uspijele obraniti te košem Asić potvrduju teško izborenu pobjedu.  Najbolja kod Pule je bila Begonja sa 25 poena, a kod Gospića su se istaknule Vrban sa 14, Milković K. sa 13 te Maras sa 9 poena.  U ovoj utakmici su cure pokazale da lijepo napreduju uz odličan rad trenera Damira Vujnovića “Dače”. Zadnju utakmicu na turniru su odigrale ekipe ŽKK Otočca i ŽKK Pula.  Iako umorne od utakmice s Gospićem, Puljanke su ipak smogle snage i pobjedile rezultatom 58:48.  Valja napomenuti da su se cure iz Otočca dobro borile ta da su držale priključak do sredine treće četvrtine, ipak više od časnog poraza nisu mogle.  Najbolje kod Pule su bile Begonja sa 24 i Delić sa 21 košem dok su se kod Otočca istaknule Jozing sa 18 te Rogić sa 15 koševa. Čestitke svim sudionicima na fer i korektnoj igri.