Odigrano 3. kolo klupske lige malog rukometa

0

Liga Rukometnog kluba “Gospić” interna je klupska liga malog rukometa u kojoj sudjeluju dječaci i djevojčice od 2010. do 2015. godišta. U ligi sudjeluju mladi rukometaši i rukometašice grupa Gospića, Udbine, Korenice i Brinja, a treće kolo odigrano je u Korenici.

Korenica je bila domaćin spomenutog 3. kola u kojem je u tri kategorije oko 100 najmlađih rukometaša bilo podijeljeno u 14 ekipa i ukupno odigralo 39 utakmica.

Bio je ovo još jedan lijepi sportski dan koji su djeca provela sa svojom jedinom i najdražom ljubavi, rukometom.

Tijekom ožujka 2022. godine očekuje se odigravanje novog, 4., kola u kojem se očekuje da domaćin bude Brinje.

REZULTATI I NAGRAĐENI

DJEČACI I DJEVOJČICE 2014./2015. GODIŠTE

– 11:00 – 14/15 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Perišić : Ekipa Matić/Pavelić 1 3:9

– 11:12 – 14/15 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Matić/Pavelić 1 2:4

– 11:24 – 14/15 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Perišić : Ekipa Matić/Pavelić 2 5:6

– 11:36 – 14/15 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Perišić : Ekipa Matić/Pavelić 1 2:5

– 11:48 – 14/15 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Matić/Pavelić 1 1:4

– 12:00 – 14/15 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Perišić 1:3

  1. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 1
  2. mjesto: EKIPA PERIŠIĆ
  3. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 2

DJEČACI I DJEVOJČICE 2012./2013. GODIŠTE

– 12:24 – 12/13 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Romac/Udiljak 8:3

– 12:26 – 12/13 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 1 : Ekipa Matić/Pavelić 2 2:0

– 12:48 – 12/13 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Matić/Pavelić 1 8:3

– 13:00 – 12/13 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Romac/Udiljak 3:1

– 13:12 – 12/13 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Matić/Pavelić 2 5:3

– 13:24 – 12/13 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Matić /Pavelić 1 3:2

– 13:36 – 12/13 – 4.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Romac/Udiljak 10:1

– 13:48 – 12/13 – 4.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 1 : Ekipa Matić/Pavelić 2 3:3

– 14:00 – 12/13 – 5.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Matić/Pavelić 1 11:2

– 14:12 – 12/13 – 5.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Romac/Udiljak 2:7

– 14:24 – 12/13 – 6.kolo – teren 1 – Ekipa Štampar : Ekipa Matić/Pavelić 2 5:2

– 14:36 – 12/13 – 6.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Matić /Pavelić 1 5:4

  1. mjesto: EKIPA ŠTAMPAR
  2. mjesto: EKIPA ROMAC/UDILJAK
  3. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 1
  4. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 2

DJEČACI I DJEVOJČICE 2010./2011. GODIŠTE

– 15:00 – 10/11 – 1. kolo – teren 1 – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Knežević 2 10:5

– 15:12 – 10/11 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 1 : Ekipa Antić 2 7:4

– 15:24 – 10/11 – 1.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 1 : Ekipa Matić/Pavelić 2 8:4

– 15:36 – 10/11 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Matić/Pavelić 2 5:5

– 15:48 – 10/11 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Antić 1 10:6

– 16:00 – 10/11 – 2.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 1 : Ekipa Knežević 2 7:10

– 16:12 – 10/11 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 1 : Ekipa Romac/Udiljak 8:4

– 16:24 – 10/11 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 2 : Ekipa Knežević 2 4:10

– 16:36 – 10/11 – 3.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Knežević 1 2:12

– 16:48 – 10/11 – 4.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Matić/Pavelić 1 3:7

– 17:00 – 10/11 – 4.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 1 : Ekipa Knežević 2 8:10

– 17:12 – 10/11 – 4.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 2 : Ekipa Matić/Pavelić 2 9:6

– 17:24 – 10/11 – 5.kolo – teren 1 – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Matić/Pavelić 1 14:2

– 17:36 – 10/11 – 5.kolo – teren 1 – Ekipa Knežević 2 : Ekipa Matić/Pavelić 2 9:8

– 17:48 – 10/11 – 5.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Antić 2 2:5

– 18:00 – 10/11 – 6.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 1 : Ekipa Matić/Pavelić 1 9:5

– 18:12 – 10/11 – 6.kolo – teren 1 – Ekipa Antić 2 : Ekipa Knežević 1 2:7

– 18:24 – 10/11 – 6.kolo – teren 1 – Ekipa Romac/Udiljak : Ekipa Knežević 2 1:13

– 18:36 – 10/11 – 7.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 2 : Ekipa Antić 1 1:10

– 18:48 – 10/11 – 7.kolo – teren 1 – Ekipa Knežević 1 : Ekipa Romac/Udiljak 8:3

– 19:00 – 10/11 – 7.kolo – teren 1 – Ekipa Matić/Pavelić 1 : Ekipa Antić 2 9:3

  1. mjesto: EKIPA KNEŽEVIĆ 1
  2. mjesto: EKIPA KNEŽEVIĆ 2
  3. mjesto: EKIPA ANTIĆ 1
  4. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 1
  5. mjesto: EKIPA ANTIĆ 2
  6. mjesto: EKIPA MATIĆ/PAVELIĆ 2
  7. mjesto: EKIPA UDILJAK/ROMAC

Gs Press / RK Gospić