Vikend 2./3. veljače 2019. su rukometaši Gospića odigrali čak 7 utakmica.

Dječaci 2008. godišta su u subotu, 2. veljače 2019. godine, odigrali nove utakmice lige Primorsko – goranske županije.

Put Rijeke su otišli kako bi snage odmjerili s ekipama Viškova i Trsata, a odličnim igrama su došli i do nove dvije pobjede.

RK GOSPIĆ – RK VIŠKOVO 16:3 (11:1) – ozbiljan ulazak u utakmicu donio im je 6:0 prednost koju su do kraja poluvremena povećali na 11:1. U drugom dijelu je došlo do brojnih izmjena te ostvaruju pobjedu od 13 pogodaka prednosti. Mateo Jergović s 4, te Ivan Borovac i Mladen Marković s po 3 pogotka bili su najefikasniji u redovima Gospićana.

RK TRSAT – RK GOSPIĆ 9:16 (1:7) –  nova visoka pobjeda u kojoj su svi igrači dobili značajnu minutažu. Mateo Jergović bio je najefikasniji sa 6, a po 3 pogotka dodali su Ivan Borovac i Vito Maras.

Dječaci 2006. godišta su nakon višetjedne stanke nastavili svoje natjecateljske obveze i bili domaćini 8. kruga 1.HRLDA zapad.

U goste su došle ekipe Opatije i Mornar Crikvenice, a Gospićani su u ekipi bili bez nekoliko bitnih igrača (viroza) što se gotovo i nije primijetilo.

Budući su većinom imali kondicijske treninge i treninge snage, te veoma malo radili s loptom dječaci Rukometnog kluba „Gospić“ su u nedjeljnim (3.2.2019.) utakmicama pokazali veliku glad za igrom i srčanom igrom došli do vrijednih pobjeda.

Uzeći u obzir da su u prvom kolu prvog dijela prvenstva protiv istoimenih protivnika ostvarili tijesne poraze možemo reći da je napredak u igri veoma vidljiv, a forma bi se trebala samo dizati.

RK GOSPIĆ – MRK OPATIJA 21:10 (11:7) – Ivan Jergović (9), Vedran Hećimović (6)

RK MORNAR CRIKVENICA – RK GOSPIĆ 13:16 (7:11) – Ivan Jergović (4), Hrvoje Rukavina (4), Vedran Hećimović (4)

Gospićani su u subotu ugostili i produbili prijateljske odnose s rukometašima iz Cazina (BIH) koji su u Gospić došli s tri ekipe različitih uzrasta.

Ukupna pobjeda je rezultatom 2:1 otišla na rukometaša Gospića budući su nakon uvjerljivih pobjeda mlađih uzrasta seniori tijesno poraženi.