Odigrana je utakmica 8. kola Prve ženske košarkaške lige između ŽKK Solina i ŽKK Gospića koja je završila rezultatom 61:62 za ekipu Gospića. Od početka su obje ekipe ušle agresivno i čvrsto u utakmicu te su se igračice Gospića bolje snašle. Međutim sredinom druge četvrtine s par izgubljenih lopti dozvoljavamo da se protivnik vrati u igru te se na poluvrijeme odlazi s izjednačenim rezultatom.

Nastavak je donio sličnu igru, da bi se domaće igračice odvojile za 7 koševa prednosti 3 minute prije kraja utakmice. Pribranom igrom i čvrstom obranom radimo seriju 8:0 te košem Lare Zebe 2 sekunde prije kraja utakmice dolazimo do pobjede. Kod Gospićkih košarkašica su se istakle Karla Milković s 23 koša, Lara Zeba s 15 koševa, Borna Benković s 12 koševa, te Nika Maras s 8 koševa. Novom pobjedom Gospićke košarkašice su pokazale da se sav trud i rad na treninzima isplati te puni motiva idući vikend čekamo utakmicu protiv Crikvenice.