Dana 20.06.2021. Crikvenica, odigran je košarkaški turnir mlađih kadetkinja lige zapad između ŽKK Crikvenica,ŽKK FSV Rijeka i ŽKK Gospić!

Košarkašice Gospića odigrale su dvije utakmice za redom i to najprije s ŽKK FSV Rijeka te  uvjerljivo pobijedile rezultatom 83:25.

U drugoj utakmici protiv domaćina naše djevojčice loše su otvorile utakmicu ( 24:11, prva četvrtina) da bi drugi dio prvog poluvremena pokazale karakter i vratile se na 35:30!

Treća četvrtina je bila i najuzbudljivija te je naša ekipa došla na samo pola poena razlike (41:40) da bi ušli u zadnju četvrtinu s rezultatom 47:43 za domaćina! Na kraju neiskorišteni laki koševi,neiskustvo,  kratka dužina klupe ali to moramo priznati i odličan protivnik dovelo je do zaslužene pobjede domaćina od 69:53 koje ujedno predstavljaju našu regiju na poluzavršnici Državnog prvenstva Hrvatske!

Predstoji nam još košarkaški kamp koji će se održati u Gospiću u periodu od 25-27.6.2021., nakon čega ekipa ide na zasluženi ljetni odmor!